Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PQA00G | 1000 W | Black
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PQA00G-FD1B-JGEU-V1
- Saadavus: 4
-
139€
Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PQA00G | 1000 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Nimivõimsus | 1000 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | 80 PLUS Gold PSU |
| Producer product name | PQA00G |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |


